Główna zawartość


TRÉSOR LA NUIT

Trésor La Nuit

Trésor La Nuit

(6 produkty)
(6 produkty)
LA NUIT TRESOR - LE PARFUM
Odkryj
Nowość

LA NUIT TRÉSOR - LE PARFUM

Woda perfumowana

Stara cena 769,00 zł Nowa cena 576,75 zł
LA NUIT TRESOR INTENSE
Odkryj

LA NUIT TRÉSOR INTENSE

Woda perfumowana

Stara cena 559,00 zł Nowa cena 419,25 zł
LA Nuit Tresor Nude
Odkryj

LA Nuit Trésor Nude

Woda toaletowa

Stara cena 469,00 zł Nowa cena 351,75 zł
Tresor La Nuit Eau de Parfum
Odkryj

Trésor La Nuit Eau de Parfum

Woda perfumowana

Stara cena 619,00 zł Nowa cena 464,25 zł
LA NUIT TRESOR FLEUR DE NUIT
Odkryj
EDYCJA LIMITOWANA

LA NUIT TRÉSOR FLEUR DE NUIT

Woda perfumowana

Stara cena 499,00 zł Nowa cena 374,25 zł
ZESTAW Z WODĄ PERFUMOWANĄ LA NUIT TRESOR 50 ML
Odkryj
EDYCJA LIMITOWANA

ZESTAW Z WODĄ PERFUMOWANĄ LA NUIT TRÉSOR 50 ML

Edycja limitowana - Dzień Mamy

Stara cena Nowa cena 539,00 zł
Jedna pojemność dostępna
Zestaw

Perfumy damskie – Trésor La Nuit

Miłosna historia zamknięta we flakonie. Poznaj perfumy damskie Lancôme La Nuit Trésor, które otoczą Cię przyjemnym, ciepłym uściskiem. Dowiedz się, co jest tak wyjątkowego we wspomnianej linii zapachów i poznaj najlepsze sposoby aplikacji perfum na skórę. Pozwól, aby perfumy La Nuit Trésor stały się Twoją nową miłością!

Jak wybrać odpowiednie perfumy dla kobiet?

W perfumach dla kobiet najważniejszą rolę odgrywają aromaty i nuty. W zależności od tego noszone na skórze zapachy mogą zachowywać się nieco inaczej w różnych warunkach. Aby zrozumieć, na czym polega magia perfum, warto zacząć od poznania ich wyjątkowej kompozycji.

  • Nuty głowy są wyczuwalne już po pierwszym rozpyleniu. Ich trwałość waha się od 15 minut do dwóch godzin. Paleta aromatów dla nuty głowy to często zapachy owocowe, cytrusowe, kwiatowe czy pudrowe.
  • Nuty serca, znane również jako środkowe, pojawiają się, gdy górne nuty zaczynają zanikać. Posiadają intensywniejszą paletę aromatów – owocowych, kwiatowych, ziołowych – i utrzymują się na skórze od 3 do 5 godzin.
  • Nuty bazy są najbardziej wyczuwalne i najtrwalsze – około 10 godzin – i bardzo intensywne. Tutaj często spotykane jest piżmo, drzewo sandałowe, wanilia czy dym. To właśnie je wykorzystuje się do stworzenia bazy perfum.

Wybór odpowiednich perfum jest zawsze osobistym doświadczeniem. Z jednej strony jest to zależne od Twoich preferencji, a z drugiej ma ścisły związek ze sposobem, w jaki perfumy zachowują się w kontakcie z Twoją skórą. Oto, o czym należy pamiętać, gdy wybierasz nowe perfumy!

  • Zrób krótką listę swoich ulubionych zapachów. Poznawaj i analizuj kwiatowe oraz kobiece perfumy, ale nie unikaj też wariantów świeżych, z aromatem owoców cytrusowych. Przetestuj także perfumy drzewne i paczulowe, i daj się zainspirować aromatami cynamonu i wanilii w chwilach, kiedy potrzebujesz więcej pewności siebie.
  • Wybierz odpowiednie stężenie, które różni się w zależności od tego, jak długo chcesz, aby zapachy utrzymywały się na Twoje skórze. Przykładowo woda kolońska zawiera 5% olejku zapachowego, woda toaletowa 8%, woda perfumowana 18%, a perfumy aż 30%. W zależności od stężenia trwałość perfum może być mniejsza lub większa.
  • Zawsze sprawdzaj perfumy, które pachną wyjątkowo na Twojej skórze. Pamiętaj jednak, że dane nuty będą zachowywały się różnie w zależności od pH i chemii skóry, ale także od możliwości stosowania balsamów do ciała z tej samej serii lub z innej kategorii.
  • Po znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie aromatu, weź pod uwagę zakup upominkowych zestawów perfum, aby je zintensyfikować.

Co jest wyjątkowego w perfumach Trésor La Nuit?

Lancôme Trésor La Nuit to intensywne, zmysłowe perfumy, które otulają skórę zapachem gourmand i zachwycają zmysł węchu drzewnymi i orientalnymi nutami. To prowokujące, zmysłowe perfumy, idealne do noszenia wieczorem i na ważne okazje.

Czarna róża, wanilia, dym, kadzidło, papirus, liczi i praliny to aromaty, które przeplatają się ze sobą niezwykle delikatnie, a jednocześnie pozostają pod aurą tajemniczości w pojemniku w kształcie rombu. Sama Penelope Cruz promuje perfumy Trésor La Nuit, czyli zapach, który w pełni odzwierciedla osobowość pozbawioną niepotrzebnej skromności, ale ze szczególną elegancją.

Czym są wyjątkowe perfumy Trésor La Nuit?

Perfumy Lancôme Trésor La Nuit należ do grupy wariantów orientalnych. Butelka, w której się znajdują, jest w kształcie czarnego diamentu, co sugeruje bogactwo i kobiecość, a detal czarnej róży nadaje opakowaniu nowy wymiar zmysłowości. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej dyskretnym, owocowym i mniej bogatym aromacie, ale o podobnej zmysłowości, możesz również spróbować wody toaletowej Trésor La Nuit Nude, która oprócz nut orientalnych ma również nuty kwiatowo-owocowe bergamotki i kokosa.

Jakie składniki zawierają perfumy Trésor La Nuit?

Nuty głowy perfum Lancôme Trésor La Nuit to czarna róża. Stopniowo, w miarę ich rozpraszania pojawiają się nuty serca orchidei i wanilii. Podstawowymi i jednocześnie najbardziej trwałymi są kadzidła, liczi, papirusy i praliny.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie