Główna zawartość

La vie est Belle

Woda perfumowana

Rozprowadzaj szczęście z La vie est belle, najlepiej sprzedającym się kobiecym zapachem Lancôme. … Przeczytaj pełny opis

Stara cena 409,00 zł Nowa cena 327,20 zł

20%

text


O ZAPACHU

ZAPACH SZCZĘŚCIA

Rozprowadzaj szczęście z La vie est belle, najlepiej sprzedającym się kobiecym zapachem Lancôme.To kwiatowa woda perfumowana z najszlachetniejszymi składnikami: Iris Pallida, Jasmine Sambac, Kwiat Pomarańczy, Esencja Paczuli.

„La vie est belle”, francuskie wyrażenie oznaczające „życie jest piękne”, dotyczy wyboru własnej drogi do szczęścia i inspirowania innych. Ta złożona i nowoczesna woda perfumowana to wyjątkowe podejście do ciepłego i pikantnego orientalnego zapachu z nutą kwiatów i słodkości.

Wcielona przez Julię Roberts La vie est belle jest uniwersalną deklaracją piękna życia. Wyjątkowy, charakterystyczny zapach stworzony przez trzech czołowych francuskich perfumiarzy.


CO SPRAWIA, ŻE PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Z wodą perfumowaną La vie est belle, Lancôme tworzy idealną równowagę łącząc szlachetność irysa, głębię paczuli i regresję akordu dla smakoszy.


CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ?

Olśniewający flakon - "le sourire de cristal" ("kryształowy uśmiech"), przywołuje na myśl zaokrąglony odcisk uśmiechu w sercu kryształowego kwadratu. Wyrafinowane wykończenie: perłowa szara wstążka z organzy zawiązana na szyi, tworzy bliźniacze skrzydła wolności.


Pełna lista składników

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie