Główna zawartość
Pielęgnacja skóry od Lancôme - demakijaż i toniki

Wzbogać swój codzienny rytuał pielęgnacyjny za pomocą produktów oczyszczających i toników Lancôme. Łagodzą, koją i nawilżają Twoją skórę.Wybierz produkt dostosowany do potrzeb skóry suchej, tłustej lub mieszanej i stwórz swój idealny rytuał pielęgnacyjny z Lancôme.

Demakijaż i toniki

Demakijaż i toniki

(8 produkty)
(8 produkty)
Tonique Confort
Odkryj

Tonique Confort

Tonik pielęgnujący

Stara cena Nowa cena 245,00 zł
Galatee Confort
Odkryj

Galatée Confort

Mleczko do demakijażu

Stara cena Nowa cena 239,00 zł
Mousse Eclat
Odkryj

Mousse Eclat

Pianka oczyszczająca

Stara cena Nowa cena 165,00 zł
Jedna pojemność dostępna
200 ml
Bi-Facil Yeux
Odkryj

Bi-Facil Yeux

Płyn do demakijażu oczu

Stara cena Nowa cena 239,00 zł
BI-FACIL CLEAN & CARE
Odkryj

NOWOŚĆ

BI-FACIL CLEAN & CARE

Płyn do demakijażu oczu

Stara cena Nowa cena 169,00 zł
Jedna pojemność dostępna
125 ml
Tonique Douceur
Odkryj

Tonique Douceur

Łagodny tonik

Stara cena Nowa cena 239,00 zł

Demakijaż i toniki

Oczyszczanie i tonizacja twarzy to dwa niezwykle ważne kroki codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Sprawdź, jakie produkty warto aplikować i jak robić to poprawnie. Poznaj kultowe kosmetyki do demakijażu oczu i oczyszczania twarzy od marki Lancôme. Wypróbuj mocno nawilżające i przynoszące ulgę toniki dostępne w asortymencie.

Jak wybrać odpowiednie produkty do pielęgnacji skóry?

Oczyszczanie skóry to jeden z najważniejszych etapów codziennej pielęgnacji, zaraz obok tonizacji, nawilżenia i ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym UVA i UVB. Usuwanie zanieczyszczeń to zawsze pierwszy krok w porannej i wieczornej rutynie. Można to zrobić w jednym kroku, na przykład za pomocą jednego lub dwóch produktów do demakijażu oczu i twarzy, takich jak woda micelarna lub płyn do demakijażu. W przypadku wrażliwych obszarów skóry, takich jak choćby powieki czy usta, warto użyć specjalnie stworzonych w tym formuł (będzie to na przykład płyn do demakijażu oczu Bi-Facil Clean & Care).

Inną opcją jest oczyszczanie przeprowadzane w dwóch krokach. W tym przypadku po zastosowaniu wspomnianych kosmetyków następuje użycie dodatkowego preparatu oczyszczającego. Będzie to na przykład taki środek myjący, jak żel czy pianka oczyszczająca do skóry. Można je stosować również solo w przypadku porannej rutyny.

Jeżeli na skórze znajduje się makijaż czy kosmetyki z filtrem UV, tylko połączenie środka myjącego i wody micelarnej da najlepsze efekty. Niezależnie od wybranej opcji, po oczyszczeniu musi nastąpić tak zwana tonizacja. Używaj wysokiej jakości toniku, który wyeliminuje pozostałe zanieczyszczenia i resztki makijażu oraz skutecznie ujędrni Twoją skórę. Następnie możesz kontynuować rutynę z kremem nawilżającym lub kremem SPF, jeśli jest to poranna pielęgnacja skóry.

Wybierając produkty do oczyszczania, należy mieć na uwadze zarówno rodzaj skóry – może to być sucha, normalna, mieszana lub tłusta – jak i jej ewentualne problemy, z jakimi się zmaga, takie jak nadmiar sebum, trądzik, trądzik różowaty czy zapalenie skóry.

Co zawiera gama produktów do oczyszczania skóry i balsamów tonizujących od Lancôme?

Lancôme nieustannie wprowadza innowacje w zakresie pielęgnacji skóry, a w asortymencie marki znajdują się serie toników, mleczko oczyszczające i pianka myjąca z wyselekcjonowanymi składnikami, które mają za zadanie zadbać o Twoją skórę i przywrócić jej blask, zdrowie i witalność.

Wybierz tonik do twarzy Lancôme Tonique Confort, jeśli masz suchą lub wrażliwą skórę. Wariant Tonique Douceur zastosuj, aby uzyskać dodatkową świeżość i uczucie chłodu. Jeśli potrzebujesz skutecznego i nawilżającego środka oczyszczającego, użyj Creme Mousse Confort. Jeśli chodzi o balsam oczyszczający lub mleczko oczyszczające, możesz wybrać Galatee Confort lub Galateis Douceur. Od czasu do czasu możesz wprowadzić do swojej rutyny pielęgnacyjnej wybrane maseczki na twarz z linii Lancôme. A jak używać toniku do twarzy?

Jak często i kiedy stosować tonik do twarzy?

Tonizowanie skóry to drugi ważny krok zaraz po oczyszczeniu skóry. Lancôme tonik do twarzy musi być włączony zarówno do porannej, jak i wieczornej pielęgnacji skóry. Odgrywa rolę dodatkowego kosmetyku usuwającego zanieczyszczenia i przygotowującego skórę do procesu nawilżenia, przyczyniając się do efektywnego wchłaniania kremu nawilżającego.

Jak i kiedy używa się płynu do demakijażu?

Mleczko do demakijażu lub balsam do demakijażu to produkty pielęgnacyjne przeznaczone do usuwania kosmetyków kolorowych i zanieczyszczeń ze skóry twarzy. Można je stosować zarówno rano, jak i wieczorem, gdy nakładasz makijaż, krem ​​z filtrem lub po prostu chcesz mieć pewność, że usuniesz ze skóry wszelkie pozostałości zanieczyszczeń i wykonasz dwuetapowe oczyszczanie skóry przed snem.

Jeżeli chcesz przeprowadzić demakijaż oczu wrażliwych, użyj do tego specjalnie opracowanego produkty oczyszczającego. Jeśli na co dzień wolisz stosowanie trwałych i wodoodpornych produktów do makijażu, wybierz odpowiednią formułę, aby usunąć kosmetyki ze skóry i rzęs.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie