Główna zawartość

RADOŚĆ ZAWARTA LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL

Wypróbuj La Vie est Belle Soleil Cristal eau de parfum marki Lancôme. Ten wyjątkowy zapach o kwiatowo-mandarynkowym aromacie dopełni i rozświetli Twoją wiosenną stylizację.

RADOŚĆ ZAWARTA W LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL

Od początku istnienia Lancôme, każdego dnia staramy się dostrzegać światło na świecie. Marzymy o tym, aby szerzyć radość i szczęście poprzez piękno i pozytywne myślenie, a także aby móc szerzyć to światło w pełni świadome, z uśmiechem na twarzy, promienną skórą i magią, która płynie z tego, że każdego dnia stawiamy czoła światu. Nic nie ucieleśnia tego ducha Lancôme bardziej niż zapach La Vie Est Belle eau de parfum. Tej wiosny, gdy zima odchodzi i powracają świeże, wypełnione słońcem dni, pozwól nam zaprosić Cię do zobaczenia nieskończonych odcieni szczęścia dzięki debiutowi La Vie Est Belle Soleil Cristal eau de parfum, nowego zapachu wypełnionego tak wielką ilością szczęścia, że promieniuje on z każdego kąta.

Soleil Cristal

Z holograficznego flakonu Soleil Cristal, od ciepłego złotego serca po czubek opalizujących skrzydeł w kolorze brzoskwini, światło promieniuje niczym aureola szczęścia. Jak kryształ rozpraszający światło, które przez niego przechodzi, jego promienna, nieskończona aura światła rozjaśnia każdy dzień, jeszcze przed wieczornym otwarciem flakonu.

Wewnątrz, słoneczny zapach irysa mieni się górnymi nutami mandarynki oraz ciepłym sercem Ylang ylang i białych kwiatów. Następnie pojawia się promienna wanilia, pozyskiwana z Madagaskaru w sposób etyczny i zrównoważony, aby jeszcze bardziej podkreślić ten lekki, kwiatowy i podnoszący na duchu zapach przypominający pierwsze wiosenne promienie słońca.

Ekologiczny proces ekstrakcji naturalnych składników zapachowych Soleil Cristal pozostaje wierny integralności ich zapachu, a nadający się do recyklingu i ekologicznie zaprojektowany flakon i opakowanie przyczyniają się do zmniejszenia zużycia zasobów naturalnych i ilości odpadów - wszystko dla jeszcze jaśniejszego jutra.

MANIFEST SZCZĘŚCIA

W burzliwych czasach, takich jak dzisiejsze, czasami trudno jest spojrzeć na świat z dobrej strony. Jednak w Lancôme wierzymy, że to właśnie w tych trudnych chwilach szerzenie światła i pozytywności jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Postarajmy się spojrzeć na jasną stronę, głosić, że życie jest piękne pomimo trudności i wykorzystajmy naszą energię, aby zamienić zwykłe chwile w niezwykłe każdego dnia. Żyj szczęśliwie, bądź pozytywny i wprowadź nową energię pozytywności, zaczynając od swojego zapachu!

Szczęście to coś więcej niż uczucie, to energia. To aura światła, która emanuje z Ciebie i promieniuje dookoła, niczym słoneczny blask wyrastający z Twojego wnętrza, by ogrzewać dźwięki tych, którzy Cię otaczają. Pozwól, aby woda perfumowana La Vie Est Belle Soleil Cristal eau de parfum rozświetlała to uczucie w Tobie każdego dnia i rozprzestrzeniała jego światło na cały świat! Zobacz światło, poczuj światło, bądź światłem! Pokaż światu pełne spektrum szczęścia z La Vie Est Belle Soleil Cristal....

KUP WYBRANE PRODUKTY

Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie