Główna zawartość

LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL

Woda Perfumowana

Najjaśniejszy aspekt szczęścia w linii zapachowej La vie est belle. Bukiet ciepłych i promiennych bi … Przeczytaj pełny opis

Stara cena Nowa cena 599,00 zł

text

O ZAPACHU

ŚWIAT PEŁEN
SZCZĘŚCIA


Najjaśniejszy aspekt szczęścia w linii zapachowej La vie est belle. Bukiet ciepłych i promiennych białych kwiatów podkreślony przez skąpane w słońcu cytrusowe nuty głowy.

CO SPRAWIA, ŻE PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Nowa lakierowana butelka La vie est belle soleil cristal ujawnia nieskończone holograficzne odcienie, gdy patrzy się na nią pod światło.

CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ?

Zapach został stworzony z unikalnych nut bazowych paczuli z Bali i wanilii z Madagaskaru, które są pozyskiwane w sposób zrównoważony i etyczny.


NUTY ZAPACHOWE

Pierwsza słoneczna tęczówka stworzona wyłącznie dla Lancôme. Nowa interpretacja radosnej kobiecości skomponowana z ciepłego kwiatowego serca, rozjaśnionego olśniewającymi cytrusami.

DLACZEGO GO POKOCHASZ

LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL 0
LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL 1
LA VIE EST BELLE SOLEIL CRISTAL 2
SZCZĘŚCIE WE FLAKONIE
Szczęście to coś więcej niż uczucie, to energia. To słoneczna poświata wyrastająca z ciebie, która rozgrzewa dusze tych na twojej drodze.

FLAKON

Lakierowanie holograficzne pozwala zamienić kultowy kryształowy uśmiech w pryzmat światła i szczęścia.

OBEJRZYJ

DBANIE O INNYCH

Odkryj La Vie Est Belle Soleil, świetliste perfumy, które dbają o jaśniejszy świat, przynosząc radość tym, którzy je noszą, a także społecznościom, które je tworzą.

Oglądaj inne filmy

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie