Główna zawartość

JAK ZNALEŹĆ NAJLEPSZY TUSZ DO RZĘS LANCÔME DO KAŻDEGO RODZAJU RZĘS

Jeśli masz obsesję na punkcie swoich rzęs, zmieniasz tusz tak jak buty - sięgając po różne opcje w zależności od tego, jaki wygląd chcesz uzyskać.

Part 1: CZĘŚĆ 1: LANCÔME - ZAWSZE NA SZCZYCIE RZĘS

Dzięki doświadczeniu w dziedzinie urody sięgającemu 1935 roku, Lancôme ma bogatą historię związaną ze światem paryskiego przepychu i makijażu - jest liderem wśród najsłynniejszych twarzy na świecie. Tworzenie bujnych, pięknych rzęs jest ważną częścią tej misji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz najciemniejszą z czerni, jak Monsieur Big, czy też klasyczny, najlepszy tusz do prostych rzęs Grandiôse Extrême, Lancôme ma wszystko, czego potrzebujesz.

Part 2: CZĘŚĆ 2: ODKRYWANIE TUSZÓW DO RZĘS LANCÔME

Aby zapoznać się z różnymi opcjami, zapoznaj się z tą krótką instrukcją: Jeśli potrzebujesz długotrwałego tuszu do rzęs, Monsieur Big jest znany ze swojego ciemnego odcienia i kremowej konsystencji. Jeśli chcesz mieć maskarę odporną na rozmazywanie, która jednocześnie dodaje objętości, najlepiej ocenianym tuszem do rzęs Lancôme jest Hypnôse, natomiast Définicils to tradycyjny ulubiony tusz do długich rzęs. Jeśli szukasz najlepszego tuszu Lancôme do prostych rzęs, zwycięzcą jest Grandiôse Extrême ze swoją sprytną maskarą w kształcie łabędziej szyi, wygiętą pod kątem 25 stopni, aby lepiej dotrzeć do wszystkich rzęs. Twoje proste rzęsy natychmiast sięgną gwiazd!

CZĘŚĆ 3: TRZY ZŁOTE ZASADY, ABY W PEŁNI WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI NAJLEPSZEGO TUSZU DO PROSTYCH RZĘS

Ujarzmij podkręcenie! Zalotka do rzęs jest niezbędna dla tych, którzy mają rzęsy proste jak drut. Aby zwiększyć doznania, rozgrzej narzędzie w dłoniach, aby uniknąć kontaktu zimnego metalu z rzęsami i ewentualnych uszkodzeń. Podkręcaj rzęsy delikatnie, powtórz kilka razy, aby je bardziej podkręcić.

Przygotuj je: Wybierz Cils Booster XL firmy Lancôme, aby odpowiednio pokryć każdą rzęsę. Podkład do rzęs pomaga przygotować rzęsy, dzięki czemu wszystkie inne nakładane przez Ciebie kosmetyki łatwo się rozprowadzają, a Ty uzyskujesz bardziej naturalnie wyglądający tusz do rzęs.

Usuń wszystkie ślady Jeśli chodzi o tusz do rzęs dla oczu wrażliwych, jednym z najważniejszych kroków jest dokładne zmycie makijażu na noc. Pozostawienie starego makijażu na powiekach oznacza, że pozostaną na nich resztki, które mogą prowadzić do powstania osadów. Przed snem użyj płynu do demakijażu oczu Bi-facil, aby usunąć cały makijaż oczu. Pamiętaj, aby nie trzeć rzęs! Rzęsy są delikatne i mogą się łatwo połamać, dlatego najlepsze jest delikatne podejście.

CZĘŚĆ 4: JAK TO ROBIĄ ZAWODOWCY?

German Moyano, wizażysta i dyrektor ds. edukacji w firmie Lancôme, mówi, że niezależnie od tego, czy Twoje rzęsy są cienkie, długie, krótkie czy proste, wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się ich podkręcenie. "Krótkie rzęsy - u samej nasady, a długie - na środku". German używa małych zalotek do rzęs w zewnętrznym kąciku, a nawet pęsety, aby zbudować regularną linię. Zaleca także stosowanie podgrzewanej zalotki do rzęs i nakładanie Grandiose Extreme, najlepszego tuszu do prostych rzęs, przed ponownym podkręceniem, tym razem skupiając się na nasadzie, aby uzyskać najlepszy kąt.


PORADA EKSPERTA 1: UŻYJ LUSTRA

Eksperci używają lusterka poniżej linii rzęs, aby uzyskać najlepszy kąt widzenia i kontrolować proces nakładania tuszu.


PORADA EKSPERTA 2: PODWAJANIE

Makijażysta Lancôme, German Moyano, zgadza się, że nie wystarczy jedna warstwa tuszu do rzęs. W tym przypadku, więcej znaczy więcej. Najlepszy tusz do rzęs Lancôme do nakładania kolejnych warstw: Hypnôse Drama o płynnej konsystencji i trójwarstwowym systemie, który zapobiega łuszczeniu się rzęs.


PORADA EKSPERTA 3: OD NASADY...

Nakładanie Grandiôse Extrême, najlepszego tuszu do rzęs Lancôme dla prostych rzęs, należy zawsze rozpoczynać od samej nasady rzęs.


PORADA EKSPERTA 4: AŻ PO KOŃCE...

Równomiernie rozprowadź tusz Grandiôse Extrême na całej długości rzęs, aż po same końce.


PORADA EKSPERTA 5: WYPEŁNIJ LINIĘ WODNĄ

Wypełniając linię wodną na górnej powiece wodoodpornym eyelinerem lub kredką kohl, stworzysz gęstszą bazę rzęs pełnych objętości.

CZĘŚĆ 5: CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ

NIE przechowuj tuszu do rzęs w bezpośrednim świetle
Tusz do rzęs ma tendencję do szybkiego wysuszania się, a przechowywanie go w zbyt ciepłym miejscu nie pomoże!

NIE pompuj
Poprzez wielokrotne wciąganie i wyciąganie tubki z tuszem do rzęs do jej wnętrza dostaje się powietrze, które może spowodować szybsze wysychanie tuszu.

NIE przechowuj go zbyt długo
Tusz do rzęs należy wymieniać co 3-6 miesięcy! Kobiety na całym świecie są zgodne co do tego, że oczy są jedną z ich charakterystycznych cech. Klucz do tego, aby ich spojrzenie było perfekcyjne? Doskonała oprawa: lśniące rzęsy! Wszystko sprowadza się do połączenia koloru, intensywności i objętości - czyli tego, co Lancôme zawsze ma na oku.

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie