Główna zawartość

Rénergie H.C.F. Triple Serum

Serum do twarzy

ODKRYJ SERUM NUMER 1 OD LANCÔME!

Stara cena Nowa cena 599,00 zł

SERUM NR 1 OD LANCÔME DOSKONAŁOŚĆ ROKU TWOJEGO STYLU perfectionYearBadgeImage

Renergie H.C.F. Triple Serum

Rénergie H.C.F. Triple Serum

One pojemność available
Loading...
text


NIEMOŻLWIE STAŁO SIĘ MOŻLIWE

Nasze pionierskie serum do twarzy z kwasem hialuronowym Rénergie H.C.F. Triple Serum łączy trzy formuły zawierające składniki aktywne, które jeszcze do niedawna uznawane były za niekompatybilne:
kwas hialuronowy, witamina C* + Niacynamid i kwas ferulowy.

Zainspirowane osiągnięciami nauk regeneracyjnych i opracowane w oparciu o 40 lat badań z zakresu bioinżynierii oraz bogatą wiedzę na temat poszczególnych warstw skóry, serum do twarzy z witaminą C Rénergie H.C.F. Triple Serum zawiera składniki przeciwdziałające poszczególnym oznakom starzenia. Zawarte w każdej porcji formuły substancje aktywne w optymalnych stężeniach działają w pełnej synergii, wspierając poprawę wyglądu cery.

Biorące udział w testach kobiety zaobserwowały wyraźną poprawę stanu cery w ciągu zaledwie tygodnia stosowania potrójnej formuły Lancôme Triple Serum. Kondycja ich skóry po upływie dwóch, czterech i ośmiu tygodni ulegała stopniowej poprawie. 9 na 10 kobiet zamieniłoby na nie swój dotychczasowy produkt.*

*Zamiar zmiany lub zastąpienia aktualnie stosowanego serum po 4 tygodniach stosowania produktu, 417 kobiet w Azji, Europie i USA.


ODBUDOWUJE SKÓRĘ NA 3 POZIOMACH:

POZIOM 1: ZAPOBIEGA UTRACIE JĘDRNOŚCI
POZIOM 2: REDUKUJE ZMARSZCZKI
POZIOM 3: NIWELUJE PRZEBARWIENIA

  • Kobiety przyznają, że cera jest bardziej sprężysta i świetlista.*
  • Znacząca poprawa gładkości, redukcja drobnych linii i zmarszczek.**
  • Ogólna poprawa jakości skóry, wymodelowane rysy i mniejsza ilość zmarszczek
    oraz rozświetlona karnacja. ***

* Samoocena w grupie 58 kobiet po 1 tygodniu
** Ewaluacja kliniczna w grupie 45 kobiet po 2 tygodniach
*** Ewaluacja kliniczna w grupie 45 kobiet po 8 tygodniach


NOWA GENERACJA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

WYKAZUJĄCYCH KOMPLEMENTARNE EFEKTY PIELĘGNACYJNE

SPOSÓB UŻYCIA

3 FORMUŁY W 1 POTRÓJNEJ DAWCE

Kremowa konsystencja Rénergie H.C.F. Triple Serum zawiera kwas hialuronowy nowej generacji i glukopeptydy z siemienia lnianego. Formuła opracowana w taki sposób, aby zapewnić natychmiast widoczne efekty i doskonałą skuteczność przeciwstarzeniową została ustabilizowana za pomocą kombinacji środka powierzchniowo czynnego i polimeru.

Lekka emulsja zawiera pochodną witaminy C i niacynamid, charakteryzuje się niskim pH dla optymalnej skuteczności.

Przejrzysta, bezwodna konsystencja żelu stabilizuje i chroni kwas ferulowy przed degradacją oraz zapewnia optymalne stężenie i skuteczność podczas aplikacji.

3 KONSYSTENCJE RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM STAPIAJĄ SIĘ W JEDNĄ, REWOLUCYJNĄ, POTRÓJNĄ DAWKĘ PRZECIWSTARZENIOWEJ FORMUŁY, ŁĄCZĄC MAKSYMALNY KOMFORT I WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ.

OBEJRZYJ TERAZ

NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE: SILNE SKŁADNIKI PO RAZ PIERWSZY W POTRÓJNEJ FORMULE

Wraz z pojawieniem się Rénergie H.C.F. Triple Serum, Lancôme redefiniuje standardy panujące w świecie nauki o formulacjach kosmetycznych. Dokonaliśmy tego przełomu dzięki opracowaniu formuły łączącej składniki aktywne o uzupełniającym się działaniu pielęgnacyjnym, uważane do tej pory za niekompatybilne. W oparciu o unikalne know how Lancôme, formuła z tymi substancjami może teraz oddziaływać jednocześnie na poszczególne warstwy naskórka w optymalnych stężeniach, przywracając cerze jej potencjał regeneracyjny.

Oglądaj inne filmy

MOŻE SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie