Główna zawartość

LASH IDÔLE

Tusz do rzęs dodający objętości

Osiągnij swoje cele związane z rzęsami w jednej chwili: odkryj moc tuszu do rzęs Lash Idôle - zdobyw … Przeczytaj pełny opis

Stara cena Nowa cena 159,00 zł

text

ZALETY PRODUKTU

TUSZ DO RZĘS DODAJĄCY OBJĘTOŚCI

Osiągnij swoje cele związane z rzęsami w jednej chwili: odkryj moc tuszu do rzęs Lash Idôle - zdobywcy 177 nagród na całym świecie - który celuje w każdą rzęsę, zapewniając jej natychmiastowe uniesienie, wydłużenie i wachlarzową objętość bez grudek.

- NATYCHMIASTOWA OBJĘTOŚĆ I UNIESIENIE RZĘS
- TRWAŁOŚĆ DO 24H
- NIE ZBIJA SIĘ W GRUDKI ANI NIE ŁUSZCZY SIĘ
- MIĘKKIE, WYGODNE


CO SPRAWIA, ŻE PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Charakterystyczna, wygięta w łuk elastomerowa szczoteczka unosi i wachluje rzęsy, dając efekt otwartego oka, a jej 360 mikrowłókien chwyta każdą rzęsę od nasady aż po końce. Lekka, żelowo-emulsyjna formuła nie obciąża rzęs, pozostawiając je miękkie jak piórko, nie łuszczą się i nie rozmazują aż do 24 godzin. Tusz do rzęs, który pozwala celować wyżej i dalej.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Kluczem do uzyskania doskonałej objętości rzęs jest szczoteczka z elastomeru o charakterystycznie wygiętym kształcie.
Ta szczoteczka o 360 mikrowłóknach ma dwie strony, które pozwalają osiągnąć zamierzony cel - użyj zakrzywionej strony szczoteczki, aby natychmiast zwiększyć objętość rzęs, oraz zaokrąglonej strony, aby je natychmiast unieść. Rezultatem są wachlarzowate, zwiększone objętościowo rzęsy, dające ostateczny efekt otwarcia oczu.

SKŁADNIKI

Uzyskaj pierzaste, miękkie rzęsy dzięki wyjątkowej formule.

Pełna lista składników
Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie