Główna zawartość

#STAYHOME DZIEŃ SPA W DOMU - RUTYNOWA PIELĘGNACJA SKÓRY

Obecnie miłość i troska o naszą społeczność oznacza pozostanie w domu, ale więcej czasu w domu oznacza również więcej okazji do zadbania o siebie. Okazuje się, że pielęgnacja skóry i dbanie o nią idą w parze!

Nawet jeśli jesteśmy zajęci pracą w domu lub opieką nad dziećmi, w ciągu dnia można sobie pozwolić na odrobinę przyjemności, wybierając dzień w domowym spa. Dbanie o siebie może być tak proste, jak noszenie maseczki na twarz w domowym biurze. Możesz zacząć dzień pracy od nałożenia maseczki Advanced Génifique Hydragel Sheet Mask, aby uzyskać efekt aktywacji młodości, lub od nałożenia maseczki Rénergie Lift Multi-Action Ultra Sheet Mask, aby uzyskać popołudniowy zastrzyk energii!

Dla tych, którzy mają czas, nie trzeba wychodzić z domu, aby się rozpieścić. Lancôme przygotował ofertę #stayhome spa day, w której możesz się rozpieścić. Oto nasz relaksujący zabieg pielęgnacyjny, który pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony w domu i sprawi, że poczujesz się szczęśliwa. Pozostając w domu z Lancôme, możesz zadbać o siebie, a przy tym dobrze wyglądać i czuć się dobrze! Dowiedz się, jak urządzić domowe spa z Lancôme:

KROK 1. PRZYGOTOWANIE MIEJSCA

Zanim zaczniesz zbierać niezbędne kosmetyki, zaciągnij zasłony i umieść tabliczkę "nie przeszkadzać" na gałce drzwi. Wycisz telefon, włóż szlafrok i zapal ulubioną świecę. Czas się zrelaksować.

KROK 2. PRZYGOTOWANIE I RELAKS

Parowanie to doskonały sposób na przygotowanie skóry do zabiegu. Otwiera pory i ułatwia proces usuwania martwego naskórka. Istnieje kilka prostych sposobów na parowanie:

• Można umieścić twarz nad parownicą lub miską z gorącą wodą.
• Można też położyć się i owinąć twarz ciepłą, wilgotną ściereczką, poświęcając kilka minut na odpoczynek i skupienie się na oddychaniu.

KROK 3. ZŁUSZCZANIE I OCZYSZCZANIE

Kiedy będziesz gotowa, sięgnij po Rose Sugar Scrub, aby wykonać słodkie złuszczanie. Kryształki cukru delikatnie usuwają zanieczyszczenia ze skóry, odsłaniając świeżą, promienną cerę. Następnie zmyj skórę za pomocą żelu oczyszczającego Pure Focus, aby uzyskać jeszcze głębsze oczyszczenie. Wykonuj delikatne, okrężne ruchy ku górze, aby pobudzić przepływ krwi w skórze twarzy.

KROK 4. NAWILŻANIE I TONOWANIE

Następnie osłodź sobie zabiegi spa za pomocą naszej maseczki Rose Sorbet Cryo Mask. Ta intensywnie nawilżająca maseczka do twarzy z wodą różaną i miodem akacjowym jest dla Twojej skóry jak wysoki napój wodny. Pozostaw na twarzy tak długo, jak chcesz. W tym czasie wypij szklankę wody, aby nawilżyć skórę od wewnątrz! Następnie delikatnie zmyj maseczkę tonikiem Tonique Confort, który ukoi i złagodzi skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność porów.

KROK 5. NAWILŻANIE I OCHRONA

Na koniec, ponieważ żadna pielęgnacja nie jest kompletna bez serum do twarzy, zastosuj serum Advanced Génifique , aby wzmocnić naturalne bariery ochronne skóry. Na zakończenie zastosuj Hydrazen Moisturising Cream który dostarczy i zatrzyma 24-godzinne nawilżenie, pozostawiając skórę elastyczną i rozświetloną.

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie