Główna zawartość

MÓJ DOM, MOJE SPA - MOC PIELĘGNACJI SKÓRY W DOMU

Dowiedz się, jak dbać o skórę po chwili relaksu w domowym SPA dzięki wyjątkowemu programowi pielęgnacyjnemu Lancôme.

MÓJ DOM, MOJE SPA - RUTYNA POWER PAIR

Wyjazd na dzień do spa nie zawsze jest tak łatwy, jak byśmy chcieli. Ale czy to powstrzyma nas przed tak potrzebnym relaksem i wyjątkową pielęgnacją skóry, na którą zasługujemy? Z pewnością nie powinno! Dobre samopoczucie jeszcze nigdy nie było tak ważne. Dlatego tej zimy Lancôme proponuje domowe spa, dzięki naszym pomysłom, które sprawią, że Twój dom stanie się spa, jakiego teraz potrzebujemy. Zacznij od następujących kroków...

Wszyscy potrzebujemy odrobiny dodatkowego komfortu, szczególnie teraz. Przekształć swój przytulny dom w spa z Lancôme.

  • Stwórz zestaw do spa dla swojej skóry — Stwórz zestaw do spa ze świeżym zestawem puszystych ręczników i resztą ulubionych produktów Lancôme. Przygotuj kosmetyki oczyszczające, maseczki, kremy nawilżające i serum.
  • Nastrój — Istotne jest, aby w domowym spa stworzyć odpowiednią atmosferę. Ważne, aby wokół było czysto i przyjemnie. Pozwoli Ci to na lepszy relaks. Przyciemnij światło lub zapal kilka świec, aby stworzyć odprężający nastrój. Na koniec włącz playlistę z relaksującą muzyką.
  • Odprężenie — Przed przystąpieniem do zabiegów pielęgnacyjnych, poświęć trochę czasu na oczyszczenie i zrelaksowanie się w gorącej kąpieli lub pod parującym prysznicem. Wykorzystaj ten moment, aby zamknąć oczy, oczyścić umysł i rozluźnić ciało. Jeśli chcesz, możesz nawet pomedytować.

Teraz, kiedy jesteś wypoczęta i zrelaksowana, czas zrobić to samo dla Twojej skóry! Przejdź do najważniejszego elementu domowego spa Lancôme: rutyny Power Pair. To nasza para nr 1, która zapewnia młodszy wygląd skóry i daje widoczne rezultaty po dniu spędzonym w domowym SPA.

RUTYNOWA PIELĘGNACJA POWER PAIR - ZAAWANSOWANE SERUM GÉNIFIQUE + KREM RÉNERGIE MULTI-LIFT ULTRA

Najpierw zastosuj Serum Advanced Génifique, aby zwalczyć dziesięć głównych oznak starzenia się skóry. Jego opatentowana formuła została wzbogacona o unikalny kompleks 7 frakcji pre- i probiotycznych wzmacniająch mikrobiom skóry, którego równowaga jest niezbędna dla zachowania zdrowia i pożądanego wyglądu skóry. Oprócz natychmiastowego nawilżenia, pozostawia skórę zrównoważoną, chronioną i promienną, dzięki czemu uzyskuje ona idealny koloryt. Następnie nałóż Rénergie Multi-Lift Ultra Cream, aby nawilżyć skórę dzięki formule o potrójnym działaniu, która dodatkowo ją ujędrni, zredukuje zmarszczki oraz rozświetli i odmładzi cerę. Możesz wzmocnić efekty, stosując również krem pod oczy, taki jak Advanced Génifique Yeux, aby uzyskać te same świetliste, młodzieńcze rezultaty w przypadku zmarszczek pod oczami.

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie