Główna zawartość
  • MAGAZYN PIĘKNA
  • MAKIJAŻ
  • L'ABSOLU ROUGE MATTE, NAJBARDZIEJ KULTOWA SZMINKA LANCÔME, KTÓRA DŁUGO POZOSTAJE NA TWOICH USTACH

L'ABSOLU ROUGE MATTE, NAJBARDZIEJ KULTOWA SZMINKA LANCÔME, KTÓRA DŁUGO POZOSTAJE NA TWOICH USTACH

Uosobienie paryskiego uroku, kultowa pomadka, która utrzymuje się na ustach. Lancôme L'Absolu Rouge Matte to spełnienie marzeń o szmince.

Dziś pozostaje najpiękniejszą pomadką dla każdej stylowej paryżanki, która szuka cudownie trwałej pomadki.

W czym tkwi sekret tej obowiązkowej pomadki, która podbiła wyobraźnię eleganckich kobiet na całym świecie, od 1990 roku aż po dzień dzisiejszy? Zaglądamy za kulisy, aby dowiedzieć się więcej o pięknej historii L’Absolu Rouge Matte.

PIĘKNE POCZĄTKI

Kiedy w 1935 roku po raz pierwszy powstała marka Lancôme, pomysłodawca Armand Petitjean, chciał podkreślić wrodzone piękno i urok Francuzek, znanych ze swojej spontaniczności, poczucia wolności i szczęścia. Filozofia "Życie jest piękne z Lancôme" była przekazywana przez pokolenia stylowych Paryżanek. Wizja marki Petitjean nadal przekłada się na najpiękniejsze produkty do makijażu i pielęgnacji skóry, przeznaczone dla kobiet w każdym wieku i o każdym typie cery.

W 1937 roku powstała pierwsza kultowa szminka Lancôme. Filozofia stojąca za tym kolorem brzmiała: "Szminka musi błyszczeć, jak drogocenna biżuteria". Ten etos jest kontynuowany do dziś dzięki Lancôme L’Absolu Rouge Matte.


Szminka musi błyszczeć, jak drogocenna biżuteria.

WAŻNA MUZA LANCÔME L'ABSOLU ROUGE MATTE

Natchniona i inspirująca muza Lancôme, Isabella Rossellini jest jednocześnie ponadczasowo elegancka i stanowi powiew świeżego powietrza! To kobiecość, która wciąż na nowo się odkrywa, spontanicznie i pięknie. Współpraca Rossellini z Lancôme rozpoczęła się w 1983 roku, kiedy to została pierwszą muzą firmy. Współpracę tę Rossellini określa mianem "historii miłosnej!".”

Isabella Rossellini to kobieta o niezwykłej karierze, która obejmuje dziennikarstwo, modeling, aktorstwo i film, jest żywym dowodem na to, że piękno to stan umysłu. Jej hojność, siła i orzeźwiająca energia ucieleśniają wartości marki. Podobnie jak Lancôme L’Absolu Rouge Matte - Rossellini jest symbolem dobrego samopoczucia i wrodzonego piękna, które jest tak samo związane z energią i duchem, jak i z wyglądem. Przypomina, że czas nie może zmienić naturalnej charyzmy, blasku i ducha!

DZISIAJ: WSPÓŁCZESNA IKONA

Emblematyczna czerwień Lancôme ewoluowała przez lata, aby dostosować się do potrzeb współczesnych kobiet. Dziś, 27 lat po swoich narodzinach, Lancôme L'Absolu Rouge wciąż na nowo się rozwija. Paleta kolorów, począwszy od róży Le Rose Persan #366, aż po róż, który uosabia elegancję dzięki Rôse Rose #393, obejmuje radosną postawę paryskiego piękna. Pomadka, która pozostaje na ustach, to prawdziwie nowoczesny fenomen.

Piękno to postawa wolnego ducha i odwagi!

Nawilżająca i prawdziwie luksusowa pomadka Lancôme L'Absolu Rouge Matte długo utrzymuje się na ustach. Zapewnia komfort noszenia oraz bogaty kolor, który jest kwintesencją paryskiej kobiecości!

Oto kilka faktów, które uwielbiamy w Lancôme L'Absolu Rouge.


OCHRONA UST

Zawiera przeciwutleniającą witaminę E, która chroni usta przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Oznacza to, że będą wyglądać i czuć się zdrowo i miękko przez cały dzień!


SZMINKA NA KAŻDY NASTRÓJ

Lancôme L’Absolu Rouge Matte dostępna jest w X obowiązkowych odcieniach, od najciemniejszych nude, przez zmysłowe śliwki, po klasyczne paryskie czerwienie.


PARYSKI NIEZBĘDNIK

Eleganckie, otwierane na kliknięcie opakowanie jest niezwykle stylowe i typowo paryskie. Niezbędne w Twojej torebce, niezależnie od tego, czy idziesz do biura, czy spotykasz się z przyjaciółmi na brunchu.


REWOLUCYJNA FORMUŁA

To rewolucyjne rozwiązanie. Nawilżająca formuła wzbogacona o Pro-Xylane™ zapewnia intensywny kolor bez efektu przesuszenia. Twoje usta pozostają nawilżone, miękkie i komfortowe, a kolor utrzymuje się do 6 godzin. Pomadka, która pozostaje na ustach!


APLIKUJ I RUSZAJ!

Jest łatwa w użyciu, więc można działać spontanicznie.

Uwolnij swoją kreatywność z Lancôme L’Absolu Rouge Matte, pomadką, która utrzymuje się na ustach, dzięki czemu możesz cieszyć się zabieganym lecz pięknym, paryskim stylem życia.

Porównuję makijaż do malarstwa, a także do pisania i muzyki, które w równym stopniu potrafią wywoływać wrażenia i obrazy.

GERMAN MOYANO, MIĘDZYNARODOWY DYREKTOR DS. MAKIJAŻU DETALICZNEGO I EDUKACYJNEGO W LANCÔME

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie