Główna zawartość

DRAMA INK LIQUID MATTE: NOWA MATOWA POMADKA W PŁYNIE

Odkryj nową matową pomadkę w płynie Drama Ink Liquid Matte Lipstick. Jej wyjątkowa formuła zapewni Ci łatwą aplikację oraz matowe i odporne na rozmazywanie wykończenie przez cały dzień.

KOLOR I KOMFORT STAJĄ SIĘ JEDNYM - NOWA MATOWA POMADKA W PŁYNIE DRAMA INK

Lancôme nieustannie bada granice matowego świata, wprowadzając innowacje, aby przekroczyć granicę i osiągnąć spektakularne rezultaty. Teraz zapraszamy Cię do odkrycia zupełnie nowego świata Drama Ink, nowej formuły, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania wobec matowej pomadki. Najnowsza matowa pomadka w płynie Lancôme przenosi kolor i komfort do wymiaru, w którym zmysłowe, półmatowe wykończenie zapewnia niebanalne piękno.

DRAMA LOOK

Pomadka odporna na blaknięcie i przenoszenie. Przez cały dzień, odporna na namiętności, przetrwa każde uściski. Dzięki długotrwałej, cienkiej, odpornej na rozmazywanie formule o półmatowym wykończeniu, trwały kolor pomadki Drama Ink nie pozostawia śladów na szkle i jest odporny na przenoszenie nawet w trudnych sytuacjach, takich jak noszenie maski. Atrament Drama Ink nie migruje, nie osadza się w załamaniach i zapewnia najwyższą odporność podczas codziennego noszenia.

DRAMATYCZNA PRZYJEMNOŚĆ

Uwielbiasz wygląd matowych pomadek w płynie, ale nie chcesz ich czuć na ustach? Ta pomadka jest lekka, przez co nie obciąża ust jednocześnie zapewniając intensywny kolor. Pomadka Drama Ink jest niczym druga skóra, a uczucie to jest zasługą formuły wodnistego olejku, który sprawia, że jest aż 4 razy cieńsza niż inne pomadki w płynie. To wyjątkowo komfortowa pomadka, która pozostawia usta odżywione i miękkie.

DRAMATYCZNY KOLOR

Marzysz o intensywnym kolorze? L’absolu Rouge Drama Ink zapewnia kolor, który po wyschnięciu zwiększa swą intensywność aż dwukrotnie. Za jednym pociągnięciem usta są intensywnie podkreślone. Dodatkowo unikalna gama, która zawiera 16 odcieni pomadek pozwala dopasować kolor do każdego nastroju i zadowolić każde usta.

DRAMATYCZNY DESIGN

Dramatyczny wygląd, dramatyczna przyjemność i dramatyczny kolor - czego więcej można chcieć od matowej pomadki? A co powiesz na nowy, atrakcyjny design, który pomieści cały ten dramatyzm? Nowe, "malutkie" opakowanie, zapinane w środku, zawiera innowacyjny aplikator w kształcie płatka róży. Ten niezawodny aplikator rozprowadza intensywny kolor na ustach za jednym pociągnięciem. Kolor ukryty w nowym, wspaniałym opakowaniu jest umieszczony na szlachetnym, złotym postumencie i przypieczętowany symbolem róży Lancôme.

Drama Ink to coś więcej niż długotrwała pomadka do ust, która przetrwa wszystkie dramaty dnia codziennego. To intensywny kolor, uczucie przyjemności i chwila, która ma trwać. W wyglądzie i dotyku jest równie zmysłowa, co odważna, równie lekka, co intensywna, równie śmiała, co elegancka. Pozwól, aby tusz L’absolue Rouge Drama Ink stał się jednością z Twoimi ustami i odkryj przyjemność, jaką daje matowa pomadka w płynie.

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie