Główna zawartość

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Stara cena Nowa cena 439,00 zł

Serum pod oczy

NOWOŚĆ
RENERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

RÉNERGIE H.C.F. TRIPLE SERUM EYE

Serum pod oczy

PDP Tabs
WIDOCZNY EFEKT LIFTINGU BEZ ZABIEGÓW ESTETYCZNYCH
Rewolucja w pielęgnacji okolic oczu. Odkryj wysoką skuteczność przeciwstarzeniową kultowego potrójnego serum Rénergie H.C.F. Triple Serum teraz w wersji stworzonej specjalnie dla skóry wokół oczu. Tak skuteczne, że H.C.F. Triple Serum Eye jest rekomendowane przez kobiety, które korzystały z zabiegów medycyny estetycznej*.

Trzy dotąd niekompatybilne i silne składniki aktywne: kwas hialuronowy, witamina C+niacynamid oraz witamina F teraz skoncentrowane w jednej potrójnej dawce, wzbogacone zaawansowanym peptydem SNK.
Prezycyjnie opracowana formuła z wysokim stężeniem składników aktywnych, która skutecznie redukuje główne oznaki starzenia się skóry wokół oczu. Rezultaty są tak widoczne, że wydawałyby się niemożliwe bez zabiegów estetycznych:

✓ -31% ZMARSZCZEK MIMICZNYCH**
✓ +22% WYGŁADZENIA SKÓRY**
✓ +8% UNIESIENIA OPADAJĄCYCH POWIEK**
✓ -15% OPUCHNIĘCIA POD OCZAMI**

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa o wysokiej skuteczności, wzbogacona silnym peptydem SNK, o udowodniom w badaniu in vitro działaniu przyczyniającym się do wygładzenia zmarszczek mimicznych, jakby były "zamrożone".
Serum posiada potwierdzone działanie redukujące dynamiczne zmarszczki wokół oczu, nadaje się również do ust: Kobiety potwierdziły, że drobne zmarszczki wokół ust są widocznie zredukowane***.
Rénergie po raz kolejny udowadnia, że niemożliwe staje się możliwe dzięki opatentowanemu opakowaniu z unikalnym połączeniem składników aktywnych. Niekompatybilne ze sobą, każde serum jest chronione w oddzielnej komorze przed utlenianiem, ekspozycją na światło i zanieczyszczeniami, zapewniając wysoką skuteczność przeciwstarzeniową w każdej dawce.

*Test konsumencki po 8 tygodniach, 115 kobiet, które korzystały z zabiegów medycyny estetycznej (ultradźwięki, radiofrekwencja, krioterapia, mezoterapia, Plex-R, laser (wszystkie rodzaje)).
**Badanie kliniczne po 8 tygodniach, 84 kobiety.
***Test konsumencki po 8 tygodniach, 84 kobiety.


3 przeciwstarzeniowe formuły teraz skoncentrowane w serum pod oczy.

REZULTATY, KTÓRE WYDAWAŁY SIĘ NIEMOŻLIWE

A co gdyby można było zredukować zmarszczki bez zabiegów estetycznych? W laboratorium przetestowaliśmy peptyd SNK. Ten silny tripetyd znany jest z szybkiego działania. Ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki, tak jakby zostały "zamrożone". Dzięki swoim unikalnym właściwościom działa na zmarszczki mimiczne wokół oczu skutecznie je wygładzając.
  1. Przy pierwszej aplikacji aktywuj serum poprzez kilkukrotne naciśnięcie pompki, aż pojawią się 3 formuły.
  2. Zmieszaj 3 formuły na dłoni i nałóż na skórę wokół całego konturu oczu, rano i wieczorem.
  3. Podczas aplikacji serum delikatnie uciskaj obszar pod oczami i unosić skórę w kierunku skroni, aby pomóc zniwelować w ten sposób opuchliznę. Tą samą czynność należy powtórzyć na górnych powiekach.
  4. Następnie za pomocą palców obu rąk na przemian, należy wygładzić skórę, w kierunku od okolicy pod okiem do kurzych łapek i nad brwi.

A TRIPLE MASSAGE PROTOCOL INSPIRED BY PROCEDURE EFFICACY
THE SKINCARE ROUTINE YOU NEED
PDP Slot 1 Section
PDP Reviews

Opinie

Napisz opinię

Podziel się swoją opinią z innymi

Zostaw opinię
Aktualnie brak recenzji w języku polskim.

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie