Główna zawartość

IDÔLE NOW

Stara cena Nowa cena 495,00 zł

WYJĄTKOWY KWIATOWY ZAPACH, KTÓRY ŁĄCZY W SOBIE NATURĘ I NAUKĘ Zapach Idôle now inspiruje przyszłość … Przeczytaj pełny opis

1 076 osoba/osoby/osób właśnie ogląda ten produkt
IDOLE NOW

IDÔLE NOW

EAU DE PARFUM FLORALE

PDP Product description section
text

O ZAPACHU

WYJĄTKOWY KWIATOWY ZAPACH, KTÓRY ŁĄCZY W SOBIE NATURĘ I NAUKĘ


Zapach Idôle now inspiruje przyszłość perfumiarstwa, dodając bogactwa i odwagi palecie perfumeryjnej.
Idôle now to nasz pierwszy kwiatowy zapach inspirowany nutami prosto z natury i zwieńczony zdobyczami najnowszej technologii.

- BOGATSZY, ODWAŻNIEJSZY ZAPACH
- POTĘŻNE TRIO KULTOWYCH SKŁADNIKÓW ZOSTAŁO WZBOGACONE NAUKĄ: RÓŻĘ, AKORD MALEZYJSKIEJ ORCHIDEI I ZRÓWNOWAŻONĄ WANILIĘ POŁĄCZONO Z POZYSKIWANĄ W PROCESACH BIOTECHNOLOGICZNYCH WANILINĄ NATURALNEGO POCHODZENIA
- OPIEKUJE SIĘ TOBĄ JAK NIKT INNY, DBA O TWOJĄ KOBIECOŚĆ

CO SPRAWIA, ŻE PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Produkt przedstawia niezwykłe połączenie tego, co najlepsze w naturze i nauce. Swoim kwiatowym aromatem podkreśla kobiecość i dodaje szyku. Poczuj się wyjątkowo – niech otoczą Cię nuty wanilii, róży i orchidei. Zadbaj o siebie i zaopiekuj się sobą, a jednocześnie odważnie sięgaj po to, czego pragniesz. Pomoże Ci w tym zapach Eau De Parfum Florale.

Niby otoczony gorącym słońcem, nasz nowy totem reprezentuje światło nowego świtu. Wschód niczym szansa na ponowne zjednoczenie i wspólne zbudowanie lepszej przyszłości.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

To zapach, wyrażający siłę pokolenia, które idzie przez życie bez żalu i dokonuje zmian – nie prosi o nie. Ich czas jest teraz albo nigdy. I właśnie TERAZ to pokolenie kobiet jest gotowe, aby urzeczywistnić te zmiany. Eau de Parfum Florale to zapach, który przesuwa granicę zapachów coraz dalej i dalej, uzależniając nas od siebie za pomocą waniliowych aromatów. Każda kobieta, napędzana przez swoją wewnętrzną siłę, będzie teraz gotowa, by przejąć stery. A co jeśli to Ty jesteś tą, który dokona przemian?
Jedno jest pewne: właśnie TERAZ nadszedł czas na wspólną przejażdżkę z szybką prędkością, objęcie nowego szlaku i przekształcenie zamiaru w czyn.
Poczuj jak ta nieograniczona energia rośnie w Tobie. Potężny dreszcz emocji, który możesz przeżyć tylko wtedy, gdy masz zamiar coś zmienić.
Idôle Now to jednocześnie instynkt tropiciela nowych szans i odważne podjęcie pierwszych kroków.

Zainspirowany światłem nowego świtu flakon stanowi totem Twojej mocy. Zabarwiony ognistym wschodem słońca, charakteryzuje się intensywnością, która rośnie od góry do dołu.
Wschód słońca to symbol nowej okazji do ponownego zjednoczenia się i wspólnego budowania lepszej przyszłości.

Opakowanie posiada certyfikat FSC™ MIX, a wytłoczona na nim mantra służy jako przypomnienie, aby zawsze odważnie prezentować to, w co mocno wierzysz.

text
Ingredients

SKŁADNIKI


MORE ABOUT YOUR FRAGRANCE

WIĘCEJ O TWOIM ZAPACHU

Odkryj nieograniczony zapach Idôle now: wyjątkowy, przytulny zapach, inspirowany naturą i wzbogacony nauką. Dla tych, którzy chcą przejąć stery.

GOES WITH YOUR FRAGRANCE
You May Also Like
PDP Reviews

Opinie

Napisz opinię

Podziel się swoją opinią z innymi

Zostaw opinię
Aktualnie brak recenzji w języku polskim.

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie