Hypnôse – Tusz do rzęs Objętość na miarę twoich potrzeb
BESTSELLER
Sorry, ModiFace is currently unavailable.

WYPRÓBUJ

Poznaj szeroką gamę kolorystyczną Lancôme, aktualizowaną w czasie rzeczywistym

Objętość rzęs na miarę twoich potrzeb! Poznaj kultową maskarę Hypnôse w nowej odsłonie.

Tusz do rzęs Hypnôse od Lancôme posiada formułę, która pozostaje niezmieniona od 14 lat. Bo dlaczego zmieniać coś, co jest doskonałe!
Zainspirowana technologią pielęgnacji włosów, maskara Hypnôse została wzbogacona kompleksem prowitamin B5, woskiem Carnauba, olejkiem jojoba i gumą akacjową, by nie tylko chronić i wzmacniać rzęsy, ale także nadać im nawet do 8x większej objętości. Wosk Carnauba dodatkowo podkręca rzęsy oraz sprawia, że będą doskonale wyglądać przez cały czas. Dzięki zawartości olejku jojoba, formuła tuszu gładko rozprowadza się na całej długości rzęs, a guma akacjowa pozostawia je miękkie i elastyczne.

Tusz do rzęs Hypnôse zawiera także unikalną, opatentowaną szczoteczkę z ponad 1000 włókien, która wydłuża i pogrubia każdą rzęsę od nasady po końcówkę. Ułatwia wygodną aplikację i sprawia, że w kilku prostych gestach możesz nadać większej objętości i wydłużenia swoim rzęsom, by podkreślić swoje hipnotyzujące spojrzenie. Szczoteczka maskary Hypnôse ułatwia także precyzyjne rozczesywanie rzęs, nie pozostawiając na nich grudek.
Nowe, luksusowe opakowanie ze złotymi akcentami sprawia, że tusz do rzęs Hypnôse od Lancôme stanie się Twoim sprzymierzeńcem na co dzień, a także nocą, gdy chcesz uwodzić i kolekcjonować zazdrosne spojrzenia.

IKONICZNA MASKARA
LANCÔMEOBJĘTOŚĆ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

8X WIĘCEJ
OBJĘTOŚCI

UNIKALNA FORMUŁA


Radiance


Lifting


Plumpness
UNIKALNA FORMUŁA & SZCZOTECZKA

Hypnôse jest wszystkim czego potrzebują twoje rzęsy dzięki formule z prowitaminą B5 oraz opatentowaną szczoteczką z ponad 1,000 włókień wydłuża i pogrubia każdą rzęsę od nasady po końcówkę.EFEKT HIPNOTYZUJĄCEGO SPOJRZENIA Z MASKARĄ HYPNÔSE
MASKARA HYPNÔSE BLUE

Edycja limitowana nada twojemu spojrzeniu niebieskiej głębi. Bądź tak odważna lub naturalna jak tego chcesz.