Główna zawartość

MILLE ET UNE ROSES

WODA PERFUMOWANA

Stara cena Nowa cena 1 159,00 zł

Opinie (1)

5 na 5 gwiazdek.
5 gwiazdki
1 opinie z 5 gwiazdki
4 gwiazdki
1 opinie z 4 gwiazdki
3 gwiazdki
1 opinie z 3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 opinie z 2 gwiazdki
1 star
1 opinie z 1 star

Napisz opinię

Podziel się swoją opinią z innymi

Zostaw opinię
Wyświetlane są tylko recenzje napisane w języku polskim.

Anonymous

5 na 5 gwiazdek.
Cena, owszem, przeraża, ale warto! Wyrafinowany, elegancki i niepowtarzalny zapach. Widać, że Lancome zna się na robieniu perfum.
Czy ta opinia była pomocna?
text

ZALETY PRODUKTU

ESENCJA I POEZJA DOMAINE DE LA ROSE

Aby uczcić otwarcie Domaine de la Rose w Grasse, Lancôme powraca do swojego historycznego zapachu Mille et Une Roses, teraz wykonanego w 97% ze składników pochodzenia naturalnego, oddającego istotę i poezję naszej wyjątkowej domeny. Kwintesencja róży. Sublimowany, naturalny i nowoczesny. Odkrywający jej najbardziej zaskakujące oblicze.

CO SPRAWIA, ŻE PRODUKT JEST WYJĄTKOWY?

Jest świt, w pierwszych dniach maja. Pola odsłaniają swoje najjaśniejsze iskry mandarynki i bergamotki. Poświęcamy chwilę, by głęboko odetchnąć bukietem świeżo zerwanych róż. Niektóre dopiero zaczynają puszczać pąki, inne już bujnie kwitną. Ich płatki wciąż pokryte są rosą. Ich zapach wypełnia powietrze świeżymi, żywymi nutami, tak szczególnymi dla róży Lancôme.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?

Z 97% naturalnością, ponowne odkrycie naszego długo ukochanego zapachu jest obietnicą odświeżającej kwiatowej podróży. Po raz pierwszy marka Lancôme stworzyła naturalny zapach, celebrując naszą ekskluzywną różę.
Mille et Une Roses został stworzony bez barwników, aby pozwolić naturalnemu kolorowi ukazać się w cennym flakonie, przywodzącym na myśl wieczny wazon z 1001 różami zanurzonymi w czystym złocie. Drzwi dziedzictwa są wyryte na złotej płycie zapachu, zabierając Cię tam, gdzie ukrywa się poezja, pod południowym słońcem. Olfaktoryczna podróż w kolorze złota. Zaproszenie do przejścia przez złote drzwi naszej Domaine de la Rose w Grasse.

SKŁADNIKI

Przejdź przez złote drzwi naszej Domaine de la Rose w Grasse, bukiet świeżo zerwanych róż niosących jasne iskry mandarynki i bergamotki.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie