Główna zawartość

L'Absolu Rouge Ruby Cream

Pomadka do ust

LEGENDARNA POMADKA DO UST L'ABSOLU ROUGE W NOWEJ ODSŁONIE L'Absolu Rouge Ruby to niesamowita krem … Przeczytaj pełny opis

Stara cena Nowa cena 160,85 zł

L'Absolu Rouge Ruby Cream

L'Absolu Rouge Ruby Cream

Wybierz odcień
02 Ruby Queen
Loading...

LEGENDARNA POMADKA DO UST L'ABSOLU ROUGE W NOWEJ ODSŁONIE

L'Absolu Rouge Ruby to niesamowita kremowa formuła, która zapewnia głęboki, odważny, ale nadal wysublimowany kolor. Wybierz jeden z 15 dostępnych kolorów – od delikatnego nude aż po intensywną, świetlistą czerwień – i otul swoje usta długotrwałym i wysoko napigmentowanym kolorem z satynowym wykończeniem.

Pomadka L'Absolu Rouge Ruby wzbogacona formułą Pro-Xylane™ oraz olejkiem różanym dogłębnie nawilża usta i pozostawia je gładkie i przyjemne w dotyku. 

Dodatkowo zawiera turmaliny – minerały znane ze swoich właściwości odżywczych i rozświetlających. Oprócz tego jest aż do 25% bardziej nasycona pigmentami niż klasyczna wersja L'Absolu Rouge. Posiada kształt rubinu zaprojektowany tak, aby jak najbardziej ułatwić Ci aplikację oraz podkreślenie konturu ust. 

Wystarczy, że wykorzystasz węższy czubek sztyftu do obrysowania konturu, a następnie ściętą ściankę sztyftu do wypełnienia. Pomadka L'Absolu Rouge Ruby łączy komfort noszenia i elektryzujący, głęboki kolor. 

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie