Główna zawartość

WSZYSCY JESTEŚMY IDOLAMI - IDÔLE AURA, NOWY KWIATOWY ZAPACH MUŚNIĘTY SŁOŃCEM

Odkryj Idôle Aura firmy Lancôme, zupełnie nową wodę perfumowaną, która łączy w sobie różę, jaśmin i mleczną wanilię ze słonymi kryształkami i delikatnym piżmem.

IDOLE AURA - Sun-Kissed Floral Scent

Czy widzisz to światło na horyzoncie? Wkrótce poczujesz ciepło jego blasku. To nie tylko nadejście lata. To Idôle Aura, firmy Lancôme, nowa świetlista kwiatowa woda perfumowana, która niesie ze sobą niepowstrzymaną energię, dając nam siłę do podboju i olśniewania naszym wspólnym sukcesem. To promienny ślad kobiety, która odkrywa coś większego niż ona sama...

Idôle Aura jednoczy nas wszystkich pod jednym światłem i zaprasza do wspólnego wznoszenia się. Jest to zapach sukcesu, dla każdej kobiety i dla wszystkich kobiet. W jego aurze kryje się wspólnota, w której jesteśmy podnoszone na duchu, aby być swoim własnym idolem i inspirować innych. Ta jedność czyni nas niepowstrzymanymi, ponieważ kwiatowy zapach - Idôle Aura przypomina nam o naszych indywidualnych mocnych stronach i sile, jaką daje połączenie ich we wzajemnym wspieraniu się.

Nowa, muśnięta słońcem wersja wody perfumowanej Idôle Eau to słodko-słony dodatek do tego ulubionego kwiatowego zapachu. Jego górne nuty tworzy trio róż: Róża Damasceńska z Isparty, Róża Centifoglia z Grasse oraz Rose Absolue firmy Lancôme. Naturalnie uprawiane i skąpane w ciepłych promieniach słońca esencje sprawiają, że Idôle Aura tryska słoneczną energią. Biały kwiatowy bukiet z jaśminem rozświetla serce Idôle Aura, a na dnie pudrowy, mleczny ekstrakt wanilii ze słonymi kryształkami stapia się z miękką warstwą piżma, przedłużając uczucie ciepła pod niekończącym się promieniem słońca.

Ale wyjdź poza doznania zapachowe i odkryj podnoszące na duchu pochodzenie tego nowego zapachu. Ten nowy, ekologicznie odpowiedzialny i przyjazny dla środowiska zapach wyznacza kierunek, wybierając składniki pozyskiwane w sposób zrównoważony, takie jak płatki róży z Isparty i wanilię burbońską z Madagaskaru, które zapewniają godne warunki pracy i uczciwe ceny dla rolników, przy jednoczesnej ochronie ekosystemu. Idôle i Lancôme w niezwykły sposób angażują się w przyszłość i wspierają równouprawnienie kobiet. Razem rozkwitamy i angażujemy się we współpracę ze wszystkimi kobietami z Isparty, które z pasją pielęgnują różę Isparty jako symbol ich wspólnoty. Inicjatywa Idôle Razem Kwitniemy przyczynia się do zbiorów bez odpadów i wspiera lokalną gospodarkę, doceniając ich wyjątkowy savoir-faire. Rezultat jest możliwy dzięki poświęceniu trzech perfumiarzy pochodzących z trzech różnych kontynentów, którzy wspólnie stworzyli zapach Idôle Aura fragrance.

Wypróbuj jako jeden z pierwszych tę kwiatową wodę perfumowaną, nowy zapach Idôle i świetliste uzależnienie, które dołącza do rodziny zapachów Lancôme. Idôle Aura promieniuje na zewnątrz, gromadząc wokół siebie zapachy takie jak świeży i zmysłowy Ô de Lancôme oraz ciepły i musujący La Vie Est Belle Soleil Cristal, których duch jest w idealnej harmonii. Razem są liderami w dążeniu do samorealizacji i szczęścia. Przyłączmy się do ich blasku i zjednoczmy kobiety w kręgu, w którym wszystkie jesteśmy równe: idolki w trakcie tworzenia, na drodze do wspólnych osiągnięć. Jest to krąg siostrzeństwa, dzielenia się i zaufania, w którym każda z nich może wypowiedzieć płynące z serca przesłanie: "Razem damy radę".

KUP WYBRANE PRODUKTY

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie