Główna zawartość

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

Serum do twarzy

Czy wiesz, że Twoja skóra też może być zestresowana? Zmiany temperatury, zanieczyszczenie środowi … Przeczytaj pełny opis

Stara cena Nowa cena 359,00 zł

ADVANCED GENIFIQUE SENSITIVE

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

One pojemność available
Loading...
textZALETY PRODUKTU

 

INTENSYWNA REGENERACJA I UKOJENIE. DLA KAŻDEJ SKÓRY, NAWET WRAŻLIWEJ.

 

 

 

Unikalna ekspertyza Lancôme Génifique w dziedzinie mikrobiomu jest teraz zawarta w naszym nowym serum do twarzy Génifique Sensitive, przeciwstarzeniowym produkcie odpowiednim dla wszystkich rodzajów skóry. Udowodniono, że wzmacnia barierę skórną oraz zapewniaskórze natychmiastowe ukojenie.

 

 

 

Zmiany pogodowe, wpływ środowiska i stres współczesnego życia mogą powodować, że skóra reaguje napięciem, dyskomfortem i zaczerwienieniem oraz może prowadzić do przedwczesnych oznak starzenia. Dzięki unikalnej formule wzbogaconej o 7 frakcji prebiotycznych i probiotycznych, ten intensywnie regenerujący koncentrat pomaga wzmocnić barierę skórną i chronić przed codziennymi agresorami. Dwa koncentraty w jednym, izolowane do pierwszego użycia dla zachowania świeżości. Niebieski koncentrat, wzbogacony przeciwutleniaczami, kwasem ferulowym i witaminą E, jest uwalniany do bazy serum, tworząc intensywny koncentrat regeneracyjny, który pomaga ukoić i wspomóc regenerację skóry. Zmniejszone pojawianie się porów i zaczerwienienie. Do wszystkich rodzajów skóry, nawet reaktywnej i wrażliwej.

 

• KONCENTRAT PRZYNOSZĄCY NATYCHMIASTOWE UKOJENIE
• PRZYSPIESZA REGENERACJĘ SKÓRY
• MINIMALIZUJE WIDOCZNOŚĆ PORÓW ORAZ ZACZERWIENIE SKÓRY


CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ

Serum Advanced Génifique Sensitive wzbogacone o frakcje prebiotyczne i probiotyczne natychmiast łagodzi wrażliwą skórę. W ciągu 30 dni pomaga skórze zregenerować się po poważnych reakcjach skórnych, takich jak zaczerwienienie, powiększone pory i nierówności skóry.

Po 4 tygodniach, widoczność poszerzonych porów oraz zaczerwień zmniejsza się:

 • -26%* zaczerwienionej skóry
 • 87%** badanych potwierdziło, że skóra jest ukojona


*Badania kliniczne po 4 tygodniach, 56 kobiet
**Doświadczenia własne po 4 tygodniach, 56 kobiet

SKŁADNIKI

Nowy kompleks frakcji pre- i probiotycznych w połączeniu ze świeżo zamkniętym kwasem ferulowym o czystości 98%, witaminą E i kwasem hialuronowym.

JAK UŻYWAĆ

 1. Naciśnij i przekręć czarną nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby uwolnić niebieski koncentrat do koncentratu podstawowego.
 2. Wstrząsaj, aż oba koncentraty zostaną równomiernie wymieszane.
 3. Odkręć i wyrzuć czarną nakrętkę. Zastąp zakraplaczem przed użyciem produktu.

  Delikatnie wstrząsnij butelką przed każdym użyciem. Najlepiej zużyj w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Przechowywuj w temperaturze pokojowej.
  Stosuj na noc jako uzupełnienie swojej rutyny pielęgnacyjnej.
  Nie nakładaj niebieskiego koncentratu bezpośrednio na skórę.

OBEJRZYJ

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

Rutyna dla skóry wrażliwej

Oglądaj inne filmy

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie