Główna zawartość

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

Stara cena Nowa cena 359,00 zł

Czy wiesz, że Twoja skóra też może być zestresowana? Zmiany temperatury, zanieczyszczenie środowi … Przeczytaj pełny opis

ADVANCED GENIFIQUE SENSITIVE

ADVANCED GÉNIFIQUE SENSITIVE

Serum do twarzy

textZALETY PRODUKTU

 

INTENSYWNA REGENERACJA I UKOJENIE. DLA KAŻDEJ SKÓRY, NAWET WRAŻLIWEJ.

 

 

 

Unikalna ekspertyza Lancôme Génifique w dziedzinie mikrobiomu jest teraz zawarta w naszym nowym serum do twarzy Génifique Sensitive, przeciwstarzeniowym produkcie odpowiednim dla wszystkich rodzajów skóry. Udowodniono, że wzmacnia barierę skórną oraz zapewniaskórze natychmiastowe ukojenie.

 

 

 

Zmiany pogodowe, wpływ środowiska i stres współczesnego życia mogą powodować, że skóra reaguje napięciem, dyskomfortem i zaczerwienieniem oraz może prowadzić do przedwczesnych oznak starzenia. Dzięki unikalnej formule wzbogaconej o 7 frakcji prebiotycznych i probiotycznych, ten intensywnie regenerujący koncentrat pomaga wzmocnić barierę skórną i chronić przed codziennymi agresorami. Dwa koncentraty w jednym, izolowane do pierwszego użycia dla zachowania świeżości. Niebieski koncentrat, wzbogacony przeciwutleniaczami, kwasem ferulowym i witaminą E, jest uwalniany do bazy serum, tworząc intensywny koncentrat regeneracyjny, który pomaga ukoić i wspomóc regenerację skóry. Zmniejszone pojawianie się porów i zaczerwienienie. Do wszystkich rodzajów skóry, nawet reaktywnej i wrażliwej.

 

• KONCENTRAT PRZYNOSZĄCY NATYCHMIASTOWE UKOJENIE
• PRZYSPIESZA REGENERACJĘ SKÓRY
• MINIMALIZUJE WIDOCZNOŚĆ PORÓW ORAZ ZACZERWIENIE SKÓRY


CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ

Serum Advanced Génifique Sensitive wzbogacone o frakcje prebiotyczne i probiotyczne natychmiast łagodzi wrażliwą skórę. W ciągu 30 dni pomaga skórze zregenerować się po poważnych reakcjach skórnych, takich jak zaczerwienienie, powiększone pory i nierówności skóry.

Po 4 tygodniach, widoczność poszerzonych porów oraz zaczerwień zmniejsza się:

  • -26%* zaczerwienionej skóry
  • 87%** badanych potwierdziło, że skóra jest ukojona


*Badania kliniczne po 4 tygodniach, 56 kobiet
**Doświadczenia własne po 4 tygodniach, 56 kobiet

SKŁADNIKI

Nowy kompleks frakcji pre- i probiotycznych w połączeniu ze świeżo zamkniętym kwasem ferulowym o czystości 98%, witaminą E i kwasem hialuronowym.

Opinie

Napisz opinię

Podziel się swoją opinią z innymi

Zostaw opinię
Aktualnie brak recenzji w języku polskim.

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się swoją opinią.

Wiadomość orientacyjna.
Dla najlepszych efektów, obróć urządzenie