IDÔLE ZAPACH ZAINSPIROWANY NOWĄ WIZJĄ KOBIECOŚCI, KTÓRY OTWIERA NOWE HORYZONTY.

IDÔLE

ZAPACH ZAINSPIROWANY NOWĄ WIZJĄ KOBIECOŚCI, KTÓRY OTWIERA NOWE HORYZONTY.

Czy jesteś gotowa wkroczyć w przyszłość? Odkryj zapach przyszłości od Lancôme.

Intrygująca kompozycja Idôle od Lancôme to propozycja dla pewnych siebie kobiet, które odważnie sięgają po swoje marzenia. Zamknięty w najcieńszym flakonie świata, zapach oparty jest na nutach róży, jaśminu i szypru. Serce tej wody perfumowanej stanowią róże. Niezbędne było połączenie czterech rodzajów róż, wykorzystanie trzech rodzajów ekstrakcji i dwa pochodzenia geograficzne, aby stworzyć unikatową kompozycję Idôle. Tak przygotowaną bazę wzmocniono jaśminem, który w perfumiarstwie uznawany jest za najbardziej nieskazitelny i delikatny z kwiatów. Olejek z jego absolutu towarzyszy sercu róż, odsłaniając kremową, czystą i intensywną miękkość. Wyrafinowania całej kompozycji dodają szypr i piżmo, nadając zapachowi wyjątkową trwałość.

Dynamiczna i smukła sylwetka flakonu jest symbolem śmiałości i determinacji nowego pokolenia kobiet.

Najważniejsze nuty zapachowe: Wyrazista róża - nowa era różanych akordów. Kompozycja złożona z 4 gatunków róż.

Nuty bazowe: Czysty szyprowy akord - wyjątkowy akord, który rozbudza delikatność i roztacza spokój.

Główne nuty zapachowe : Nieskazitelny jaśmin - duet jaśminu Sambac i Grandiflorum towarzyszy różanym akordom.

Smukły, lecz mocny, delikatny, lecz wytrzymały. Dynamiczna i czysta sylwetka, która jest niczym okno otwarte na świat. Symbol determinacji nowego pokolenia kobiet, które z odwagą patrzą w przyszłość. Najcieńszy na świecie flakon, który uosabia to, co dotychczas było niemożliwe.

CZYSTE, PROMIENNE AKORDY
NIESKAZITELNY JAŚMIN
Duet jaśminu Sambac i Grandiflorum towarzyszy różanym akordom.
Opisywany jako owocowy, odsłania kremową, czystą i intensywną miękkość
WYRAZISTA RÓŻA
Nowa era różanych akordów. Kompozycja złożona z 4 gatunków róż. Wśród nich róża z Isparty pozyskiwana z poszanowaniem wartości zrównoważonego rozwoju.
Akord opisywany jako świeży i naturalny, niczym kwiat, który właśnie został zebrany.
CZYSTY SZYPROWY AKORD
Wyjątkowy akord, który rozbudza delikatność i roztacza spokój.
Biały akord szypru zyskuje na wyrazistości dzięki nucie piżma.

Spersonalizuj swój flakon i uczyń go bardziej osobistym. Etui dopasowane jest do zapachu Idôle o pojemności 50ml i 75ml. Wybierz jedną z trzech propozycji kolorystycznych.

Już wkrótce będziesz miała możliwość ponownego napełnienia swojego zapachu – bez konieczności zakupu nowego flakonu. Wszystkie pojemności flakonów są dostosowane do ponownego napełnienia. Oferta dostępna w wybranych perfumeriach.

ZENDAYA COLEMAN

NOWA GLOBALNA AMBASADORKA LANCÔME


Lancôme ma zaszczyt powitać Zendayę Coleman - aktorkę, aktywistkę, piosenkarkę i ikonę mody - w gronie swoich ambasadorek!

Zendaya to prawdziwa kobieta Idole: inspirująca, nieustraszona w realizacji swoich marzeń, pewna swoich przekonań i porywająca za sobą rzesze fanów.

ZAPACH PRZYSZŁOŚCI

Dynamiczna i czysta sylwetka, która jest niczym okno otwarte na świat. Najcieńszy na świecie flakon, który uosabia to, co dotychczas było niemożliwe.

video cover