IDÔLE L’INTENSE Intensywna woda perfumowana

IDÔLE L’INTENSE

Intensywna woda perfumowana

ROZPAL W SOBIE OGIEŃ Z IDÔLE L’INTENSE

Nowy zapach Idôle L’Intense od Lancôme to manifest siły, pewności siebie, własnego zdania i odwagi. Uczcijmy prekursorki - wspaniałe i olśniewające - które sięgają gwiazd i przecierają szlak. To kobiety Idôle, prawdziwe boginie, odważnie rozświetlają cienie niepewności i inspirują.

Nadszedł Twój czas. Sięgnij po Idôle Intense i wskrześ w sobie iskrę do działania, która zainspiruje ludzi wokół Ciebie. Bądź pionierką i prekursorką dla siebie samej i innych. Bądź Idôle. Intensywna woda perfumowana dla niej to kalejdoskop zapachów i doznań. Oczarowuje silnymi, wyrazistymi nutami świetlistej róży oraz słodkiej pomarańczy, które oplecione są szyprem i zmysłową wanilią. Słodka róża z doliny Isparty i róża Grasse to prawdziwe serce zapachu. Jaśmin - jeden z najbardziej nieskazitelnych i czystych zapachów - akompaniuje róży.

Idôle L’Intense to kwintesencja kobiety nowego pokolenia. To uzależniający zapach, który uzbraja do działania na ścieżce do sukcesu. Prosty, dynamiczny kształt flakonu został tak zaprojektowany tak, by bez problemu mieścił się w dłoni i umożliwiał rozkosznie łatwą i szybką aplikację. Krawędzie i tył Idôle L’Intense są pokryte złotymi akcentami, które uwydatniają moc zapachu.

ŚWIETLISTE, INTENSYWNE AKORDY

RÓŻA

Róża nowej ery, pozyskiwana w sposób zrównoważony i dopasowana do potrzeb zapachu.

JAŚMIN

Nieskazitelny jaśmin podkreśla naturalność zapachu.

AKORD SZYPROWY

Elegancki szypr zapewnia wyjątkowe doznania.

WANILIA

Świetlista i charakterystyczna wanilia nadaje zapachowi wyrafinowania i kobiecości.

I CAN, WE WILL
O IDÔLE

Odkryj, jak Zendaya celebruje Idôle.