Trésor

Trésor

Woda perfumowana

  • Zapach najcenniejszych chwil. Woda perfumowana łącząca w sobie nuty kwiatowe, owocowe i delikatny zapach bursztynu. Dzięki swojemu niezwykłemu kształtowi, flakon Trésor układa się w dłoni jak bezcenny klejnot. Jego blask otoczy każdą kobietę aurą elegancji.

    Zapach pulsujący od emocji... Trésor.

  • Perfumy Trésor otulają nas zapachem płatków Róży i kwiatu moreli, rozświetlonych przez aurę czystej, białej nuty kwiatów brzoskwini. Za nimi podążają lilia, heliotrop, wanilia i irys, uwodząc zmysły.

    Świeża nuta kwiatów, słodkich owoców i delikatnego pudrowego akordu sprawia, że Trésor staje się niezwykłym zapachem: jego tajemnicę skrywa róża, której serce tworzy ambra, a ich zapachy przenikają się wzajemnie, by móc w pełni się rozwinąć.

    Bukietu dopełnia zapach drzewa sandałowego i piżma, sprawiając, że Trésor pozostawia na skórze wyjątkowy ślad, dyskretny, ale niezapomniany…

    Najlepiej rozpylać na skórę z odległości 20 cm, skupiając się na ciepłych partiach ciała: wewnętrznych stronach nadgarstków, skórze za uszami i pod kolanami, co spotęguje doznania zapachowe!