Poême

Poême

Woda perfumowana

  • Wyraź wszystko bez słów.

    Zapach uwodzenia, wyznanie miłości… to dzieje się między słowami!
    Zapachowa kompozycja stworzona poprzez kontrast. Intensywna nuta himalajskiego maku niebieskiego otacza czarującą woń kwiatu datury. Białe kwiaty mieszają się z żółtymi… W Poême każde słowo zamienia się w kwiat, a każdy kwiat w poemat, aby przekazać to, czego nie wyrażą słowa.

  • Orientalny zapach światła i mroku, Poême, doskonali sztukę kontrastu. Mroźny lub słoneczny, błękitny albo żółty, podniecony lub opanowany – wszystkie odcienie Poême składają się na niezwykłe zapachowe doznanie.
    Najintensywniej wyróżniają się zapachy dwóch szlachetnych kwiatów. Woń pierwszego z nich, datury, kwiatu pustynnego jest cięższa i zmysłowa. Ta czarująca żółta nuta jest łagodzona przez lodowy himalajski mak niebieski.

    Następnie można wyczuć obecność delikatnych kwiatów; mimoza, żonkil, frezja, róża i kwiat wanilii mieszają się ze sobą tworząc żółto-białą harmonię, która przywodzi na myśl łagodne światło skąpanego w słonecznym blasku ogrodu. Najlepiej rozpylać skórę z odległości 20 cm, skupiając się na ciepłych partiach ciała: wewnętrznych stronach nadgarstków, skórze za uszami i pod kolanami, co uwydatni zapach Poême.